روستای تابستان نشین املش کجاست

0

یکی از جاذبه های دیدنی شهرستان املش واقع در استان گیلان ، روستای تابستان نشین میباشد. در این سفر با تور فارسی همراه شوید تا بدانیم روستای تابستان نشین املش کجاست.

املش بهشت گیلان است و روستای تابستان نشین املش، نگین این بهشت شناخته می‌شود. نرسیده به رشت در میان مزارع چای،شهری کوهپایه ای با طبیعت و آب و هوایی بی نظیر به یکی از قطب های گردشگری استان گیلان تبدیل شده است . روستایی با چشم انداز بهشتی که خانه‌هایش در میان باغ‌های معطرچای دلبری کرده وطبیعت بکر و کوهستانی روستا نیز هررهگذری را مجذوب خود می‌کنند،و سفر به روستای زیبای تابستان نشین تجربه خارق العاده ای برای شما خواهد بود به گونه‌ای که بعد از اقامت در املش، بارها و بارها به سمت این روستا کشیده خواهید شد. این روستا در جنوب املش و در ارتفاع ۳۹۰ متری از سطح دریا قرار دارد. روستایی با چشم‌انداز زیبا و رویایی که برخلاف اسمش منطقه‌ای ییلاقی نبوده و دسترسی آسانی از شهر املش دارد. روستای تابستان نشین چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای دارد که می‌تواند روح و جسم شما را نوازش کند.

روستای تابستان نشین املش کجاست

روستای تابستان نشین املش

این روستا با داشتن ۹۰ خانوار در ۷ کیلومتری شهر املش و در حاشیه جنگل‌های سرسبز و باغ‌های چای گیلان قرار گرفته است. تمام مسیر ارتباطی این روستا که از کمربندی املش به دامنه کوه شروع می‌شود از روی یال عبور کرده و علاوه بر شهر به روستاهای حاشیه رودخانه شلمانرود در سمت راست و روستاهای البرز در سمت چپ مشرف است. به همین دلیل نه تنها خستگی راه را حس نمی‌کنید بلکه از دیدن چنین مناظری قطعا به وجد خواهید آمد.همچنین از جاذبه های طبیعی روستای تابستان نشین می توان به آبشار فصلی خرم دره رددخانه شلمان رود و چشمه های آب گوارا اشاره کرد.

پیشنهاد ما به شما

روستای تابستان نشین املش کجاست

گردشگرانی که از روستای تابستان نشین دیدن می‌کنند از آب سرد و گوارای چشمه‌ای که از کیلومترها فاصله از اعناق جنگل لوله کشی شده است می‌نوشند و لذت می‌برند. برای اقامت در املش گیلان می‌توانید به اپلیکیشن چمدونم مراجعه کنید. همچنین با کمک تیم پشتیبانی می‌توانید بهترین اقامتگاه شهر را رزرو کنید.

روستای تابستان نشین املش کجاست

ادرس تابستان نشین املش

اگر به دنبال آدرس تابستان نشین املش باشید باید بگوییم که این روستا دسترسی راحتی از مرکز شهر املش دارد. مسیری آسفالته که تنها ۷ کیلومتر دارد و به راحتی شما را به بهشت وصل می‌کند. دیدنیهای املش کم نیست و روستای تابستان نشین آن تنها یکی از مهم‌ترین دیدنی‌های املش بهشت گیلان شناخته می‌شود. این روستا برخلاف اسمی که دارد جز ییلاقات املش شناخته نمی‌شود اما چشم‌اندازهای فوق‌العاده و آرامشی که در روستا حکمفرماست نفستان را درسینه حبس کرده و انرژی بی‌نظیری به رگ‌هایتان تزریق می‌کند.

مطلب هدیه تور فارسی: نقی نعمتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 3 =